Dış mekan LED spot ışıkları, dış mekan aydınlatması, süs bitkileri, yapılar için kullanılır … iyi lamba koruma özelliklerine sahip yüksek bir IP derecesi gerektirir. Peki, dış mekan LED spot ışıkları nasıl kullanılmalıdır?

Tüm aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için, dış mekan spot LED’leri de dahil olmak üzere çeşitli LED ışıklar tanıtıldı.

Dış mekan LED spot ışıkları nedir?

Etkileyici dış mekan parlak alanları yaratmak için, çeşitli renk modellerinde LED spot ışıklar mevcuttur. Bununla birlikte, LED farlar gibi parlak bir alan oluşturmak için LED spot lambaların genellikle diğer ışıklarla birleştirilmesi gerekir …

Dış mekan LED spot ışıkları, nesneyi aydınlatan güçlü bir ışık akışı oluşturmaya odaklanmak için tasarlanmış ışık özelliğine sahip spot ışıklarıdır. Işık fikstürü, dış mekandaki tüm hava koşullarında dayanıklı çalışabilmek için IP65 veya daha yüksek dereceyi sağlamak için sıkı bir şekilde tasarlanmıştır.

 

Çeşitli modellere sahip dış mekan LED spot lambalar, zengin kapasite, yuvarlak tabanlı veya çim prizi ile kullanılabilir, ağaçlar için aydınlatma, minyatürler, yollar …

Dış mekan LED spot ışıkları, iç mekan spot ışıklarından farklıdır

Dış mekan LED spot ışıkları temelde diğer ürün serileriyle aynıdır, yapıları şunları içerir: güç kaynağı, LED çipi, lamba gövdesi, lamba armatürü …

Bununla birlikte, her türlü hava koşulunda açık hava etkinlikleri, yağmur, güneş, fırtına … nedeniyle, dış mekan LED spot ışıklarının iyi çalışabilmesi için vurmaya dayanıklı, IP65 derecesi veya üstü ile donatılmış hafif bir gövde ile donatılması gerekir. saatlerce yağmur yağsa bile.

Dış mekan LED spot ışıkları, ağaçlar, binalar gibi aydınlatmayı vurgulama yeteneklerinden dolayı birçok insan arasında popülerdir … ancak kendilerini aydınlatmak için yeterli değildir. Bu nedenle, LED spot ışıklar, görüş sağlamak için uyumlu bir ışık alanı oluşturmak için genellikle farlarla birlikte kullanılır.

Size dış mekan LED bilgilerinin bir özetini sunmayı ümit eden yukarıdaki makale ile, LED ışıklarını seçmenin yanı sıra kaliteli LED’ler seçmek, sahte ve kalitesiz malları satın almaktan kaçınmak için kullanım amacını, ürün referansını ve itibarını açıkça tanımlamalıdır.