NADVAS LED LUMİNAİRES Doğrusal LED Duvar boyama , her türlü geniş alana profesyonel, karışık, hassas ve tek tip ışık tasarımıyla görsel ilgisi ile dikkat çekecek mekanlarınızı ve duvarlarınızı aydınlatacak , geliştirecek aynı zamanda yüksek verimli ışıklandırma sağlayacaktır. LED duvar boyama(wallwasher) ürünlerimiz , genellikle hem  hem de dış mekanlarda mimari ortamlarda mekanları dekore etmek ve parlak ve dinamik bir ortam üreterek binaları, bahçeleri, restoranları ve hatta sahne setlerini uygulamak için kullanılır .

Duvar boyama wallwasher armatürlerimiz, ağırlıklı olarak estetik görünüm gerektiren geniş alanları aydınlatmak için kullanılır . Kültürel ve tarihi binalar, galeriler ve sergiler veya evdeki duvarlarınıza harika bir görünüm katmaktadır. Bir yapının belirli şeklini vurgulamak, duvar boyama led wallwasher’ın  sağladığı tek fayda değildir; bir duvar boyama (led Wallwasher)  geniş bir alana yayılmasıyla alan,üzerinde renk ve dokuda genel bir iyileştirme sağlar . Bu aydınlatma tekniği, iç mimarlar tarafından yaygın olarak uygulanmaktadır  ve birçok profesyonel  , alanların gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağlamak için duvar boyama ürünleri ile estetik bir ortam hazırlanmaktadır.

Alan ve boyutun yanı sıra renk de bir faktördür. Uygulama alanında , daha fazla geliştirilmesi ve renklendirilmesi gereken baskın bir renk içeriyorsa, duvar boyama armatürleri o mekanın yoğunluğuna katkıda bulunur .

ÖNE ÇIKANLAR:

 Duvarlarınızı Estetik Görünüm Kazandırınız: Duvar boyama armatürlerimiz, sadece dış duvarlarınıza en iyi aydınlatmayı ve vurgulu rengi vermekle kalmayıp, aynı zamanda aydınlatılan alana daha ferah, şık ve estetik bir görünüm kazandırmak için gün ışığına benzer aydınlatma sağlamak için idealdir. bir “ışık perdesi” etkisi yapacaktır.

 Su Geçirmez:  Ürünlerimiz İçeride veya dışarıda kullanılabilirler çünkü su ve diğer sıvılardan (IP66) sızdırmaz olduklarından size sorunsuz olanaklar ve uygulamalar sunarlar. Örneğin bunları zemine monte ederek ve duvarı yukarı bakacak şekilde aydınlatarak kullanabilir ya da çatıya da monte edip duvardan aşağıya doğru aydınlatabilirsiniz.

 Geniş ve İlginç Uygulamalar:  NADVAS LED duvar boyama armatürleri ile tarihi ve mimari ortamlardan restoranlar, galeriler, bahçeler, oteller, barlar, kulüpler, DJ kabinleri, barlar, düğün salonları, özel etkinlik aları gibi kısaca aydınlatma ve vurgulanması gereken iç ve dış yüzeyler için alternatif bir çözüm aracıdır.

ÖZELLİKLERİ:

■ Kolay kurulumla birlikte çekici ve kompakt tasarım. Bu Doğrusal Duvar boyama LED Işık, her biri 1W-3w  olan ürünlerimizi proje ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda alternatif  çip kasa rengi sürücülerle yüksek standartlarda üretmek mümkündür.