Orijinal LED Ampullerin fiyatı?

Müşterilerin LED Ampul satın alırken dikkat etmeleri gereken konulardan biri de ne kadar, bir lamba ne kadar makul? NADVAS’in LED Işık fiyatıyla ilgili endişelerinizi çözmesine izin verin!

Tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için LED Ampul pazarı , birçok farklı model, tasarım ve üretici ile zengin bir çeşitlilik geliştirmektedir. Böylece ürünün fiyat rekabeti son derece şiddetli hale gelir. Birçok müşteri uygun fiyata LED Işıkları nasıl seçeceğini bilmiyor mu? Bir kez çok yüksek bir fiyata bir ampul satın alabiliyorsanız, ancak kalitesi hiçbir yerde bulunamıyor mu?

LED ışıkların fiyatı,  lamba türü, çalışma kapasitesi, üretici, markanın itibarı, lamba malzemesi, ekipmanın menşei, ithal veya kendi kendine üretilen ürünler, tasarım gibi birçok faktöre bağlıdır.

1.Lamba tipi ve gücü

LED’ler birçok farklı tipte gelir ve elbette farklı lambaların farklı fiyatları olacaktır. LED ampuller için LED ampul karşılaştırması yapamazsınız , çünkü özellikleri farklıdır, ancak aynı tür ışığı karşılaştırma için ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı kapasiteye sahip her lambanın farklı fiyatı olacaktır, örneğin: 10W LED Tüpün fiyatı 20W LED Tüp Işığının fiyatından farklı olacaktır .

2. LED Ampul üretmek için kullanılan malzemeler

Tüm LED Ampuller tek bir malzemeden yapılmamıştır . Yüksek kaliteli plastik prizma lambaların, cam malzemelerden yapılmış prizmalı lambalardan daha pahalı olduğu kesindir, çünkü bu prizmalar yalnızca yakın mesafeli aydınlatma için uygundur.

3. LED çip cihazı

LED çipler ampul için çok önemli bir rol oynar, ampulün kalitesini belirler. Yani hangi LED çip üreticilerinin kullandığı ve hangi markanın ampul üreteceği LED Ampullerin fiyatını kısmen etkileyecektir .

Philips Lumileds LED çipini kullanan bir ampulün, Çin’in San’an LED çipini kullanan bir ampulden kesinlikle daha pahalı olacağını varsayarak, LED üretmek için kullanılan birçok LED çip türü vardır.

4. Ampullerin Tasarımı

Sofistike bir tasarıma sahip bir lamba, elbette basit bir tasarıma sahip bir lambadan daha pahalı olacaktır. çünkü farklı değerler ve kullanımlar sunarlar.

5. Markanın itibarı – üretici

Rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler, hile değil, güçlü bir markanın kanıtıdır. Pazardaki başarılı işletmeler, marka itibarlarını oldukça yüksek bir yere koymaktadır. Çünkü işin başarısı müşteriden geliyor. Bu yüzden marka itibarını söylemek LED ampullerin fiyatını etkiliyor .

LED Ampul  ait NADVAS ürünlerinin kalite ve hizmet ile sınıf değerini markasını iddia etti. At NADVAS lambaları müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır, ürün kalitesi toplantısı QCVN standartlarına bağlıyız.